Билборд у магазина
Просмотров:  
Пост был изменен: 16 Липня, 2019

Автор: Юлия Гусленко

Дослідження: як реклама, розміщена біля магазинів, впливає на бізнес

У світі зовнішньої реклами маркетологи не перестають проводити всілякі дослідження. У центрі їх уваги на цей раз виявився вплив на продажі реклами, яка розташована поблизу торгових центрів і магазинів.

Аналіз проводило агентство зовнішньої реклами Posterscope і дослідницька компанія IRI. Для цього вони використовували методологію із залученням спеціальних груп – контрольної і експериментальної.

Як показало це дослідження, розміщення реклами FMCG-брендів (товари повсякденного попиту) впливає на покупки товару не тільки в довколишніх магазинах, але і в дещо віддалених точках продажів (правда трохи менше). Для аналізу використовували один снек і два кондитерських вироби з серії FMCG.

Магазини, які аналізувалися в дослідженні, розділили на три зони:

  • Найближчий (продажі рекламованих брендів піднялися на 10,9%);
  • Прикордонний (збільшення продажів на 11,3%);
  • Віддалений (на 8,7%).

Керівник відділу аналітики і самих досліджень агентства Posterscope, Рассел Смітер підвів підсумок, сказавши, що дослідження підтвердило той факт, що раніше був інтуїтивно зрозумілий – реклама, розміщена поблизу магазинів, збільшує попит на презентовані товари, а також збільшує імпульсивні покупки. Щоб провести дослідження максимально точно, були використані вже існуючі варіанти аналізу, а також розроблено нові. Як ресурс використовувалася інформація реальних компаній. Це підтвердило, що наявність реклами, нехай і в гіперлокальних масштабах, збільшує імпульсивні покупки і протягом усього рекламного періоду впливає на формування остаточного рішення.

Результати реклами особливо відчутні на довколишніх магазинах. Якщо аналізувати окупність реклами, то на 1 фунт, витрачений на рекламу, приходиться 1,64 фунта прибутку. Показник досить приємний.

Для вибірки аналізували магазини біля яких була реклама і ті, біля яких її не було. Для справедливості експерименту в розрахунок бралися магазини з подібним асортиментом і з подібною торговою статистикою.

Після проведеного дослідження, компанії організатори заходу створили підхід до планування, який отримав назву – Proximity Plus.

Иконка - стоимость

Цена

Длительные и прочные отношения с собственниками бордов позволяют нам предоставить лучшую цену для наших клиентов

Иконка - опыт

Опыт

К подбору плоскостей мы подходим очень тщательно, отбирая самые лучшие «рабочие» плоскости для наших клиентов

Иконка - охват

Охват

Широкая база плоскостей позволяет разместить вашу рекламу на плоскости в любой точке Украины, тем самым максимально создать эффект присутствия вашего бренда

Иконка - гарантии

Гарантии

Работа по договору и с соблюдением всех правил позволяет нам уберечь клиента от неприятных последствий нелегального размещения

Иконка - один подрядчик

Один подрядчик

Общение с 1 менеджером нашего агентства позволяет минимизировать ваши временные затраты на переговоры с несколькими операторами

Иконка - быстрая подборка

Подбока за 1 час

Подборка нужна с сегодня на сегодня? Легко!