Етапи підбору
Просмотров:  
Пост был изменен: 10 Лютого, 2020

Автор: Алина Гончаренко

Етапи підбору рекламних площин онлайн

Якщо Ви плануєте провести рекламну кампанію за допомогою носіїв зовнішньої реклами, але не знаєте, як правильно підібрати потрібні Вам конструкції, в цій статті ми детально розглянемо всі етапи підбору площин онлайн за допомогою нашого ресурсу.

Спеціалізована програма по онлайн підбору площин пропонує зручно і оперативно підібрати конструкції зовнішньої реклами по всій Україні.

Знайти її можливо на Головній сторінці нашого сайту.

Ну що ж, приступимо до етапів

1. За допомогою фільтра вибираємо регіон і місто, в якому бажаєте розмістити рекламу.

2. Далі потрібно вибрати тип конструкції, який цікавить. Детальний опис різновидів конструкцій зовнішньої реклами можна дізнатися у нас на сайті https://boardmarket.com.ua у розділі «Конструкції». Якщо Ви вибираєте кілька типів конструкцій, то на карті вони будуть позначатися точками різних кольорів.

3. Якщо Ви добре орієнтуєтеся в карті, то можете відразу ж знайти потрібний Вам район, вулицю або локацію. Але простіше це зробити за допомогою рядка пошуку, який розташований вгорі карти. Ви просто прописуєте назву вулиці, вибираєте потрібну зі списку пропонованих і вона показується Вам в збільшеному розмірі.

4. На карті, як і говорилося раніше, різними кольорами позначені конструкції. Щоб переглянути детальну інформацію про них: адреса, сторону, фото і зайнятість, потрібно натиснути на потрібну Вам площину.

Конструкции на карте

5. У рядку з зайнятістю також різними кольорами вказано статус конструкції, вона може бути вільна або заброньована на той чи інший період. Важливо: в програмі показується зайнятість на найближчий рік (12 місяців), якщо ж Вам потрібна інформація на довший період, промовляйте це в подальшому з менеджером.

6. Якщо Ви побачили, що потрібна Вам площина, вільна, Ви ставите галочку на бажаний місяць. Таким же чином чините з наступними площинами.

Выбираем рекламную плоскость

7. Після того, як Ви підібрали собі конструкції, у верхньому правому кутку натискаєте іконку «Відібрано площин» і Вам спливає вікно з вибраними площинами. У цій таблиці Ви вже зможете переглянути вартість конструкції, статус підсвічування і показники OTS і GRP.

Отобрано рекламных плоскостей

OTS – дозволяє оцінити загальну кількість контактів в чисельному вираженні (в чол.), Досягнутих в результаті кампанії.

GRP – це процентне співвідношення аудиторії, яка бачила ефірне подія, по відношенню до всієї аудиторії, яка могла його бачити.

8. Якщо Ви переконалися, що всі потрібні Вам площині обрані, тоді можете сміливо відправляти замовлення менеджеру. Для цього натисніть іконку в нижньому правому куті і заповніть пропоновані поля. Менеджер отримає Ваше звернення і зв’яжеться з Вами найближчим часом для уточнення деталей.

Этапы заполнения полей

Аналізуючи вищезазначене, виділимо переваги користування програмою:

  • швидкий підбір площин на потрібної Вам території;
  • всі ціни на конструкції відкриті, що дозволяє самостійно підібрати той чи інший тип конструкції згідно з Вашими побажаннями та заявленому бюджету;
  • економія часу, так як Ви не витрачаєте його на дзвінки рекламним агентствам і на спілкування з менеджерами по телефону;
  • плюс ще один навик в Вашу скарбничку.

Зробіть замовлення розміщення зовнішньої реклами в рекламному агентстві «Effect Board» і отримаєте знижку на розміщення в цьому році!

Читайте так же про Підсумки трьох кварталів 2019 року – динаміка зовнішньої реклами, фахівці дали звіт по найбільшим рекламодавцям і популярним категоріям

Иконка - стоимость

Цена

Длительные и прочные отношения с собственниками бордов позволяют нам предоставить лучшую цену для наших клиентов

Иконка - опыт

Опыт

К подбору плоскостей мы подходим очень тщательно, отбирая самые лучшие «рабочие» плоскости для наших клиентов

Иконка - охват

Охват

Широкая база плоскостей позволяет разместить вашу рекламу на плоскости в любой точке Украины, тем самым максимально создать эффект присутствия вашего бренда

Иконка - гарантии

Гарантии

Работа по договору и с соблюдением всех правил позволяет нам уберечь клиента от неприятных последствий нелегального размещения

Иконка - один подрядчик

Один подрядчик

Общение с 1 менеджером нашего агентства позволяет минимизировать ваши временные затраты на переговоры с несколькими операторами

Иконка - быстрая подборка

Подбока за 1 час

Подборка нужна с сегодня на сегодня? Легко!