Зупинки в Україні

Реклама на зупинках громадського транспорту - один з видів зовнішньої реклами, який відмінно привертає увагу потенційних клієнтів до рекламного сюжету. Важливим є те, що реклама на зупинках доступна до перегляду не тільки пасажирам міського транспорту, а також пішоходів або водіям проїжджаючих машин.

Брендування зупинок є ефективним методом зовнішньої реклами. В очікуванні пасажири міського транспорту на зупинці проводять в середньому від 3 до 10 хвилин. Весь цей час увага людини відкрито, він встигає обійти зупинку з різних сторін і детально вивчити всю рекламну інформацію. Тому розміщення банерів на зупинках дозволяє максимально охопити аудиторію і забезпечити прямий контакт з рекламованими товарами або послугами. Найчастіше реклама на зупинках Києва розміщується на бічних поверхнях зупиночних павільйонів муніципального транспорту. Стандартні розміри рекламних плакатів - 1,2 * 1,8 м.

У Києві встановлено нові конструкції для реклами на зупинках. У них більше рекламних площин, а ще сама конструкція виглядає стильно і продумана до дрібниць. Вони надають можливість зробити монобрендування - розміщення на зупинці реклами одного бренду. Це дає простір для творчості і реалізації нових ідей.

Реклама на зупинках - переваги розміщення

Реклама на зупинках, як і будь-який вид зовнішньої реклами має ряд переваг:
 • Широке охоплення. Розвинена мережа зупиночних павільйонів дозволять охопити більшу аудиторію.
 • Тривалість спілкування. У людини достатньо часу для ознайомлення з рекламною інформацією. До того ж, більшість людей пересуваються одним маршрутом щодня, тому реклама краще запам'ятовується.
 • Доступна вартість рекламної зупинки. Реклама на зупинках досить недорога, що виводить її в список найвигідніших варіантів.
 • Геотаргетинг. Ви можете замовити розміщення реклами в конкретному районі, який найбільш підходить вам. Це зручний варіант для просування локальних фірм або навіть заходів.
 • Органічність. Реклама на зупинках виглядає дуже органічно і відмінно доповнює загальну картину міста.
 • Більше охоплення по часу. У вечірню пору реклама підсвічується, так що її добре видно і вона продовжує працювати тоді, коли припиняється міська метушня і люди більше уваги можуть приділити тому, що оточує їх, а не побутовим питанням.

Приклади робіт

Брендування зупинок - чому вигідно з нами

Ми розміщуємо рекламу на зупинках, як в Києві, так і в багатьох інших містах України. Налагоджена співпраця з підрядниками дозволяє пропонувати клієнтам вигідні умови розміщення реклами. Кожному клієнту гарантовано:
 • Грамотна і швидка організація маркетингового процесу.
 • Вигідні розміщення, з точки зору трафіку цільової аудиторії.
 • Яскрава і креативна розробка рекламних плакатів.
 • Доступна вартість брендування зупинки.
 • Індивідуальний підхід до кожного проекту. Всі побажання замовника беруться до уваги.
Зовнішня реклама на брандмауері з нами неодмінно принесе вам бажаний результат. Телефонуйте нам за номером 0 (800) 21-13-08 та наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання!
-->
Замовте підбір зовнішньої реклами за 1 годину