Відеоборди в Україні

Зовнішня реклама на світлодіодних екранах – це новий рівень подачі рекламної інформації, який відкриває нові і широкі можливості в просуванні продукції або послуг.

Відеоборд – це конструкція, що представляє собою відеоекран (світлодіодний), який встановлюється уздовж доріг, а також на жвавих вулицях. Відеоборди транслюють рекламну кампанію. Можлива статична реклама - це найчастіше рекламні зображення, а також динамічна реклама - це рекламні відеоролики. Можна сказати, що відеоборд - це вдосконалений і сучасний білборд.

Розміщення реклами на відеобордах - переваги

Реклама на моніторах,безумовно, має низку переваг:

 • Доступность. Реклама доступна в любое время суток широкой аудитории.
 • Ефективність. Яскравість подачі рекламного матеріалу привертає увагу більше 70% від загальної аудиторії, при цьому даний вид реклами не викликає роздратування у людей.
 • Видимість. За рахунок великих розмірів відеоекрани, рекламна інформації доступна з відстані 500 метрів.
 • Динамичность или статичность. Возможность выбора подачи рекламного материала. Оптимальное количество показов видеоролика в день (от 80) это гарантирует, что вашу рекламу увидят сотни тысяч людей.
 • Час показу. Є можливість організації гнучкого графіка транслювання.

Відеекрани однаково якісно транслюють інформацію як днем, так і вночі. Важливо, що система управління відеоборд дозволяє досить швидко змінювати рекламні оголошення, це ідеально для компаній, які хочуть оперативно вносити зміни в свої рекламні ролики.

Приклади робіт

Відеборды – вартість розміщення

Відеоборди відносяться до елітної рекламі, тому що ціни істотно дорожче, ніж розміщення реклами на статичних рекламних площах. Вартість розміщення реклами на відеобордах залежить від:

 • Місця розміщення відеоборд.
 • Кількості рекламних роликів.
 • Тривалості рекламного ролика.
 • Періоду рекламної кампаніі.роліка.

Схема розміщення реклами на моніторах досить проста:

 1. Ви надаєте готовий відеоролик.
 2. Вибираєте геолокацію і частоту показів в день.

Якщо у вас немає власного рекламного ролика, то ми зробимо для вас захоплюючий рекламний відеоролик і виберемо кращу геолокацію з оптимальною частотою показів.

Зовнішня реклама на світлодіодних екранах з нами неодмінно принесе вам бажаний результат. Телефонуйте нам за телефоном або 0 (800) 21-13-08 та наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання!

-->
Замовте підбір зовнішньої реклами за 1 годину