Реклама на білбордах в Україні

Реклама на білбордах є основним маркетинговим інструментом у залученні уваги цільової аудиторії. Пов'язано це, в першу чергу, з характерними перевагами рекламних конструкція цього типу.

Рекламный щит (білборд) - щит великого розміру, призначений для розміщення рекламної інформації. Являє собою раму, закріплену на опорі, яка оббита оцинкованої сталлю або фанерою, покритої складами, стійкими до зовнішніх природних факторів.

Рекламні щити зазвичай представлені в стандартному розмірі 3х6 м, але існують нестандартні розміри рекламних конструкцій - суперборди. Розміри суперборди: 4х12 м, 5х12 м, 8х4 м. Визначають 2 сторони рекламного щита - сторони А і Б. Сторона А розташовується по напрямку руху, а сторона Б розташовується проти руху. Найчастіше рекламний щит розміщується в жвавих місцях міста або трасах, забезпечуючи безпосередню взаємодію з потенційною аудиторією.

Оренда білборда - переваги розміщення

Зовнішня реклама на білбордах на сьогоднішній день є найбільш затребуваною у всіх регіонах України. Серед всіх її переваг варто відзначити наступні:
  • Велика рекламна площа. Рекламний щит 3х6 - це 18 м2, які забезпечать залучення уваги до рекламної кампанії.
  • Доступність. Даний вид реклами доступний 24/7, за рахунок додаткових подсветок, рекламна інформація буде видна при будь-яких погодних умовах і в будь-який час доби.
  • Орієнтування, з максимальним охопленням аудиторії. Оренда бігбордівможлива в конкретному місці, наприклад, на жвавих перехрестях, трасах, де потік потенційних клієнтів максимальний.

Приклади робіт

Реклама на білбордах - ціна розміщення

Перед замовником завжди постає питання, де і як купити білборд недорого? Замовити білборд у нас буде рішенням вірним. Співпраця нами забезпечує:
  • Оперативність. Маючи величезний досвід, виконуємо масштабні замовлення швидко і якісно.
  • Індивідуальний підхід. На етапі створення рекламного плаката ми враховуємо всі побажання клієнта, а також всю специфікацію товарів або послуг.
  • Професіоналізм. Над реалізацією рекламного проекту працюють тільки досвідчені і різнопрофільні фахівці.
Вартість розміщення реклами на білбордах залежить від ряду факторів:
  • Термін аренди.
  • Розмір конструкції.
  • Місце розміщення.
Зовнішня реклама на білбордах з нами неодмінно принесе вам бажаний результат. Розміщуємо бігборди в містах: Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ (Дніпро), Запоріжжя. Телефонуйте нам за номером 0 (800) 21-13-08 та наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання! Ціни на бігборди відрізняться в різних містах: Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ (Дніпро), Запоріжжя.
-->
Замовте підбір зовнішньої реклами за 1 годину