Беклайти в Україні

Беклайт – затребуваний рекламний носій, виготовлений за принципом спеціального світлового боксу певного формату. Конструкція короба являє собою металевий каркас з внутрішньою підсвіткою. Реклама на беклайтах зазвичай представлена в розмірах: 2х4, 3х2, 3х6, 4х8, 5х2 метра.

Для освітлення беклайтів використовують лампи денного світла. Back Light може бути розміщений на окремо розташованих опорах або зафіксований на будівлі в жвавих місцях міста. Рекламний сюжет наноситься на синтетичне баннерное полотно, тому що воно добре пропускає світло. Після дане полотно натягується на каркас. Яскраве, барвисте рекламне зображення як магніт привертає увагу потенційної аудиторії в будь-який час доби.

Оренда беклайти - переваги розміщення

Розміщення реклами на беклайте - має низку переваг:

  • Стійкість. Конструкція стійка до будь-яких погодних умов, захищає полотно від вигорання, снігу або дощу.
  • Широке охоплення. Беклайти розміщені в багатолюдних місцях, що забезпечує величезний охоплення цільової аудиторії.
  • Видимість. За рахунок цілодобової внутрішнього підсвічування реклама на беклайтах виглядає яскравою і привабливою в будь-який час доби.

Приклади робіт

Реклама на беклайтах - замовити в «Ефект Борд»

Клієнти нашого агентства часто зупиняють свій вибір на рекламі на беклайте, і як підсумок, задоволені отриманим результатом від роботи рекламної кампанії.

Заказывая Back Light у нас, ви звільнені від пошуку рекламних майданчиків. В нашій базі величезна кількість беклайт в найбільших містах України. Вартість беклайти залежить від наступних факторів:

  • Місця розміщення.
  • Періоду розміщення рекламної кампанії.
  • розміру конструкції

Зовнішня реклама на беклайтах з нами неодмінно принесе вам бажаний результат. Телефонуйте нам за телефонами +38 (063) 636-76-96 або 0 (800) 21-13-08 та наші менеджера з задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання!

-->
Замовте підбір зовнішньої реклами за 1 годину